Finansowanie

Używany samochód w finansowaniu czy za gotówkę? Poznaj korzyści!

Przy kupnie samochodu używanego oprócz pewności wyboru ważny jest także sposób zakupu – za gotówkę czy w finansowaniu? Okazuje się, że zarówno jedne, jak i drugie rozwiązanie ma swoje plusy, jednak dobrze dobrany leasing może być prosty, tani i korzystny nawet dla klienta indywidualnego!

Klasyczny zakup samochodu używanego za gotówkę nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem. Nie zdejmuje z nas ciężaru utrzymywania pojazdu, jego ubezpieczenia czy napraw, a wpływa na zmniejszenie naszej płynności finansowej z powodu jednorazowego wydania znacznej kwoty pieniędzy. Jest jednak sposób, by mieć samochód i nie płacić za cały samochód…

Nowoczesne finansowanie to coś więcej niż kredyt

Wybierając finansowanie, zwłaszcza odpowiednio dostosowane do naszych potrzeb, podnosimy swoją pewność wyboru samochodu używanego. Kluczem do satysfakcji jest tutaj nowoczesność i elastyczność produktów bankowych. To właśnie dlatego w ofercie Volkswagen Financial Services zarówno osoby fizyczne, jak i klienci firmowi znajdą korzystny leasing klasyczny lub leasing jak abonament.

Rozwiązania te są dostępne dla samochodów używanych marek Volkswagen, Audi, SEAT, ŠKODA oraz CUPRA. Umożliwiają one korzystanie z wybranego auta przy spłacaniu bardzo niskich rat, i to na wiele sposobów.

Leasingi Volkswagen Financial Services umożliwiają m.in. rezygnację z opłaty wstępnej (czyli wyjechanie autem z salonu z wpłatą 0%), a także brak konieczności wykupu auta po okresie jego użytkowania. Oprócz tego decyzję o wykupie lub oddaniu auta można podjąć dopiero pod koniec okresu finansowania. To swoboda, na jaką czekał każdy kierowca!

Samochód jak telefon

To prawdziwa Autonomia!Zamiast pozbywać się dużej ilości zasobów gotówki, dzięki ofertom Volkswagen Financial Services dostępnym na samochodyużywane.pl możesz po prostu określić ze sprzedawcą jak długo planujesz jeździć nowym samochodem, ile przeciętnie kilometrów rocznie pokonasz i jaka rata miesięczna będzie dla Ciebie odpowiednia. Resztę gotówki zostawiasz u siebie w kieszeni (np. na podróże) a za samochód płacisz stały rachunek, tak jak za telefon.

Jeśli zdecydujesz, że po okresie użytkowania 2, 3 lub 4 lat nie będziesz chciał wykupić swojego samochodu, nie martwisz się także, czy łatwo będzie go sprzedać. Jednym z rozwiązań jest zwrócenie samochodu do dealera i wybranie kolejnego – również tak jak w przypadku telefonów.

Korzyści z finansowania:

  • Pewność wyboru – w najlepszym możliwym doborze finansowania pomogą Ci profesjonaliści
  • Oszczędność - nie musisz wpłacać całej kwoty za samochód
  • Przystępność - nie musisz dysponować od razu dużą kwotą, by wejść w posiadanie wymarzonego modelu
  • Elastyczność – raty i długość okresu użytkowania możesz dopasować pod swój portfel
  • Niezależność – nie martwisz się, co zrobisz z samochodem za 2, 3 lub 4 lata
  • Swoboda – sam decydujesz, czy zwrócisz auto, wykupisz lub wymienisz na nowszy model

Z przyjemnością zaproponujemy ofertę dopasowaną do Twoich oczekiwań.

Dołącz do tysięcy klientów, którzy już wybrali dla siebie lub dla swojej firmy nowe i używane samochody dostępne na naszej platformie.