Finansowanie

Nie musisz mieć firmy żeby mieć niskie raty leasingu!

Leasing i niskie raty to rozwiązanie nie tylko dla firm. Dzięki ofercie Volkswagen Financial Services dostępnej na samochodyużywane.pl mogą z niego skorzystać także osoby fizyczne – i to w bardzo szerokiej ofercie!

Jak to możliwe, że każda osoba fizyczna może wybrać nowe auto używane na samochodyużywane.pl i cieszyć się pewnością wyboru oraz równie niskimi ratami leasingowymi, jak w przypadku firmy? To, co kiedyś było zarezerwowane tylko dla przedsiębiorców, dzisiaj jest dostępne dla każdego. Wszystko dzięki szerokiej i przemyślanej ofercie Volkswagen Financial Services, która jest dedykowana przede wszystkim modelom Volkswagen, Audi, SEAT, ŠKODA oraz CUPRA.

Leasing dla klientów indywidualnych na samochodyużywane.pl

W ofercie Volkswagen Financial Services występuje także leasing konsumencki – odpowiednik leasingu firmowego skierowany do osób nieposiadających działalności gospodarczych. Dzięki niemu klient indywidualny ma wszystko to, co najlepsze: niskie raty, możliwość wyjechania autem z 0% wpłaty własnej, 2, 3 lub 4 lata okresu użytkowania, wykup lub jego brak, a także możliwość częstej wymiany auta na nowszy model.

W połączeniu z szeroką ofertą na samochodyużywane.pl to zupełnie jak wybór nowego auta z salonu. Dzięki temu każda osoba może tutaj liczyć na pewność wyboru swojego samochodu i naprawdę korzystne finansowanie!

Finansowanie – jakie i dla kogo?

Osoby, dla których priorytetem jest niska rata miesięczna i jak najmniejsza wpłata własna (nawet 0%), zdecydowanie powinny wybrać leasing jak w abonamencie. Dodatkowym plusem tego rozwiązania jest fakt, że niska rata najczęściej zawiera już w sobie opłatę za ubezpieczenie komunikacyjne, a po okresie 2, 3 czy 4 lat auto można po prostu zwrócić do salonu.

Jeśli dla kogoś liczy się posiadanie samochodu na dłużej, może zdecydować się na leasing klasyczny z wpłatą własną od 0% do aż 60% wartości samochodu. Wówczas „ciężar” wykupienia samochodu jest przeniesiony na sam początek umowy, a resztę można spłacać w ratach przez okres nawet od 24 do 84 miesięcy (rata również może zawierać w sobie opłatę za ubezpieczenie komunikacyjne).

Elastyczność do umówienia

Każdy klient indywidualny i firmowy odwiedzający samochodyużywane.pl może liczyć na pomoc profesjonalistów i dobór finansowania na swoją kieszeń. Wystarczy wybrać parametry, na których nam zależy, a następnie poprosić o pomoc jednego z doradców, by wyjechać nowym autem używanym i mieć pewność wyboru z każdym pokonanym kilometrem.

Wybrane parametry do wyboru:

Niska rata miesięczna
Długi okres finansowaniaZwrot i wymiana auta na nowe
Jak najniższa wpłata własna (nawet 0%)
Krótki okres finansowaniaWykup auta po okresie finansowania

Wybierz, na czym Ci najbardziej zależy i skontaktuj się z nami, a my dobierzemy ofertę finansowania najlepiej dospawaną do Ciebie!

Dołącz do tysięcy klientów, którzy już wybrali dla siebie lub dla swojej firmy nowe i używane samochody dostępne na naszej platformie.