tło
Wyselekcjonowana oferta używanych samochodów Audi

Używany samochód, nowa jakość

Korzyści płynące z programu
Audi Select :plus
:plus
Jazda testowa
:plus
Kredyt/Leasing
:plus
Samochód w rozliczeniu
:plus
Pewny przebieg
:plus
117 punktów kontrolnych
:plus
Sprawdzone pochodzenie
:plus
Gwarancja
:plus
Serwis ubezpieczeniowy
logo
Jazda testowa

Samochody w ofercie Audi Select :plus są gotowe do jazdy testowej. Klient ma możliwość sprawdzenia wybranego pojazdu w warunkach drogowych. Dzięki temu osobiście doświadcza produktu i ocenia, czy testowany model spełnia jego oczekiwania.

Wybierz korzyści oferowane w programie Audi Select: plus
W programie Audi Select :plus znajdziesz swoje wymarzone Audi – każde z pewnym przebiegiem, pochodzeniem, ze starannie udokumentowaną historią oraz z minimum roczną ochroną gwarancyjną. Ich jakość jest sprawdzana przed sprzedażą przez profesjonalistów, którzy znają te auta najlepiej.
Oferta idealna w Audi Select :plus
Audi z programu Audi Select :plus to spokój, komfort i bezpieczeństwo na długie lata, a dodatkowo najlepiej dopasowane do Twoich możliwości opcje finansowania. Kredyt klasyczny lub leasing firmowy zapewnią Ci satysfakcję na długie kilometry.
Znajdź Audi w standardzie Audi Select :plus dla siebie
Zaufaj Audi Select :plus i sprawdź szeroką ofertę Audi – od jednorocznych do nawet ośmioletnich sprawdzonych pojazdów. To pewność wyboru dla Ciebie!

Więcej samochodów

Dostępnych w standardzie undefined

banner-image

Dołącz do tysięcy klientów, którzy już wybrali dla siebie lub dla swojej firmy nowe i używane samochody dostępne na naszej platformie.