Newsy

Samochodyużywane.pl razem z Audi Select :plus

Platforma samochodyużywane.pl została partnerem prestiżowego i sprawdzonego programu Audi Select :plus, który oferuje tylko wyselekcjonowane modele używanych Audi u autoryzowanych dealerów.

Pewność wyboru na samochodyużywane.pl oznacza nie tylko sprawdzone pojazdy w ofercie, ale także zaufanych partnerów. Jednym z nich jest Audi Select :plus, czyli producencki program używanych Audi, który stanowi zupełnie nową jakość na rynku aut z drugiej ręki w Polsce.

W programie dostępne są samochody od jednorocznych do nawet ośmioletnich – wszystkie godne zaufania i polecenia oraz potwierdzone przez producenta Audi w Polsce. Dzięki temu, każdy, kto zdecyduje się na wybór używanego Audi na platformie samochodyużywane.pl, może być spokojny o jego stan i pochodzenie. Nie musi obawiać się ukrytych wad i dodatkowych wydatków już na samym początku.

Jak sprawdzane są auta w Audi Select :plus?

Jakość oferowanych samochodów używanych marki Audi jest sprawdzana przed sprzedażą na 117 sposobów. Oznacza to, że każde z nich przechodzi gruntowną ocenę techniczną w autoryzowanym serwisie opartą aż na 117 punktach kontrolnych. Dopiero po tak szczegółowej inspekcji i wyeliminowaniu jakichkolwiek wad lub usterek, Audi z Audi Select :plus może być zaoferowane klientom.

Oceną pojazdów zajmują wykwalifikowani serwisanci, którzy znają te auta najlepiej na rynku. Dzięki temu Audi Select :plus to pełna opieka nad każdym używanym Audi, co gwarantuje przyszłemu klientowi to, co najważniejsze na drodze: bezpieczeństwo, spokój i pewność wyboru.

Co zyskujesz w Audi Select :plus?

  • Spokój – każde Audi zakupione w programie Audi Select :plus na platformie samochodyużywane.pl objęte jest minimum roczną, a często dłuższą gwarancją
  • Komfort – komfort Audi, oferowany sam w sobie, jest dodatkowo podkreślony przez sprawdzone pochodzenie i przebieg aut
  • Bezpieczeństwo – każde Audi przechodzi przez przegląd przedsprzedażny wykonywany przez specjalistów i obejmujący aż 117 punktów kontrolnych

Finansowanie używanego Audi

Decydując się na Audi z drugiej ręki na samochodyużywane.pl można liczyć także na korzystne finansowanie w nowoczesnej formie. Osoby fizyczne i klienci firmowi mogą wybrać atrakcyjne raty lub leasing w Audi Perfect Lease, co daje niezależność bez wysokiej wpłaty własnej. Po zakończeniu umowy możliwy jest zwrot samochodu, wykup lub zmiana na nowszy model.

A to wszystko w jednym miejscu, przy minimum formalności. Odwiedzając platformę samochodyużywane.pl lub salon stacjonarny, każdy może umówić się z doradcą, który dopasuje wysokość miesięcznej raty do wymagań klienta, a dotychczasowy samochód może przyjąć w rozliczeniu. Dlatego samochodyużywane.pl to pewność wyboru na długie lata i kilometry!

Dołącz do tysięcy klientów, którzy już wybrali dla siebie lub dla swojej firmy nowe i używane samochody dostępne na naszej platformie.