Newsy

Samochodyużywane.pl partnerem Das WeltAuto.

Platforma samochodyużywane.pl jest zaufanym partnerem jednego z największych programów sprzedaży i odkupu samochodów używanych Das WeltAuto. Dzięki temu oferuje tylko sprawdzone i pewne pojazdy!

Pewność wyboru na platformie samochodyużywane.pl to odpowiedź na rosnące potrzeby klientów, którzy wybierając nowy samochód używany nie chcą martwić się o jego stan.

Właśnie dlatego jednym z zaufanych partnerów platformy samochodyużywane.pl jest Das WeltAuto. Jest to program sprzedaży i odkupu samochodów używanych, którego ideą jest oferowanie tylko najlepszych, pewnych pojazdów z drugiej ręki. Każdy z nich ma zweryfikowaną i prześwietloną historię, przebieg oraz stan techniczny.

117 punktów kontrolnych

Zanim wybrane samochody trafią do sprzedaży w programie Das WeltAuto, muszą przejść bardzo szczegółowy test. Przed wystawieniem do oferty każde z nich jest precyzyjnie weryfikowane zgodnie z 117-punktową listą kontrolną. Jest to najlepszy „sprawdzian” pozwalający zagwarantować wysoką jakość aut używanych Das WeltAuto.

Wybrane samochody z programu otrzymują także certyfikat Das WeltAuto, z którym kupujący otrzymuje optymalną gwarancję w zależności od wieku i przebiegu pojazdu.

Jakie korzyści oferują samochody z programu Das WeltAuto?

  • Sprawdzony stan techniczny - przed zakupem każde z aut przechodzi inspekcję podzespołów mechanicznych
  • Sprawdzony przebieg i pochodzenie – każdy samochód posiada dokładnie zweryfikowany przebieg i pochodzenie
  • Profesjonalne przygotowanie auta – auta z Das WeltAuto są jak z salonu!
  • Jazda próbna - każdy samochód z Das WeltAuto można sprawdzić samemu na drodze
  • Samochód w rozliczeniu – kupując nowy, można oddać swój stary samochód w rozliczeniu
  • Gwarancja - na wybrane samochody Das WeltAuto udzielana jest gwarancja zabezpieczająca przed ryzykiem związanym z kupnem auta używanego
  • Gwarancja mobilności - w obszarze usług serwisowania samochód zastępczy oferowany jest w standardzie
  • Prawo do wymiany – w przypadku niezadowolenia ze swojej decyzji, Das WeltAuto umożliwia wymianę samochodu na inny w ciągu tygodnia od jego zakupu
  • Szerokie możliwości finansowania – w tym korzystne raty kredytowe i elastyczne leasingi

Pewność wyboru - zamiana lub odkup

Platforma samochodyużywane.pl i Das WeltAuto to również doskonałe rozwiązanie dla osób, które planują sprzedaż swojego kilkuletniego samochodu lub zostawienie go w rozliczeniu. Dzięki tej współpracy każdy klient może umówić się na bezpłatną wycenę swojego pojazdu i uniknąć żmudnej oraz stresującej sprzedaży we własnym zakresie. O korzystną ofertę i pewność wyboru zadbają profesjonalni doradcy samochodyużywane.pl, gwarantując, że auto trafi w dobre ręce!

Dołącz do tysięcy klientów, którzy już wybrali dla siebie lub dla swojej firmy nowe i używane samochody dostępne na naszej platformie.