Newsy

Dlaczego samochodyużywane.pl?

Pewność wyboru to najważniejszy czynnik podczas wyboru samochodu używanego. Zapewnia spokój użytkowania, bezpieczeństwo i zaufanie na długie kilometry. Zobacz, jak dba o to platforma samochodyużywane.pl.

Wybór samochodu używanego to dzisiaj prawdziwe wyzwanie. Na każdego klienta czeka mnóstwo ofert pochodzących zarówno od prywatnych sprzedawców, autokomisów, jak i sprawdzonych i wyspecjalizowanych salonów. Jedną z nowości na rynku jest platforma samochodyużywane.pl, która bez wątpienia wnosi nową jakość na rynek odkupu i sprzedaży pojazdów używanych.

Pewność wyboru na samochodyużywane.pl

Samochodyużywane.pl to platforma należąca do największej grupy dealerskiej w Polsce – Grupy Cichy-Zasada. Co za tym idzie, reprezentuje ona profesjonalną obsługę, zaufanie i doświadczenie budowane przez lata. Dla klienta oznacza to pewność wyboru, zagwarantowaną przez szereg szczegółowych kontroli oferowanych pojazdów.

I nikt nie musi się martwić. Sprawdzenie każdego samochodu odbywa się kompleksowo na kilku etapach i zawiera m.in. inspekcję podzespołów mechanicznych, kontrolę układu zawieszenia, sprawdzenie hamulców, opon, układu chłodzenia oraz układu elektrycznego.

Dzięki temu każde auto, które przejdzie test i znajdzie się na platformie samochodyużywane.pl, posiada zweryfikowany stan techniczny, sprawdzoną historię oraz przebieg, a także w miarę możliwości przeprowadzane wcześniej naprawy. Następnie pojazd otrzymuje certyfikat techniczny i zostaje objęty specjalnie dostosowaną gwarancją.

Znajdź samochód swoich marzeń

how to add to garage

Kredyt lub leasing na samochodyużywane.pl

Pewny przebieg i historia, bezpieczna gwarancja, salonowa obsługa, a także możliwość zostawienia samochodu w rozliczeniu to tylko część udogodnień, które otrzymują klienci platformy samochodyużywane.pl i salonów Grupy Cichy-Zasada.

Oprócz tego każdy kupujący może liczyć na specjalnie dobrane opcje finansowania, jak korzystny leasing firmowy czy klasyczny kredyt z niskimi ratami. Oferowane produkty finansowe są bezpieczne i pewne oraz pochodzą tylko zgodnych zaufania banków. Dodatkowo o ich odpowiednie dobranie, a jednocześnie o minimum formalności na każdym kroku, dbają profesjonalni doradcy.

Das WeltAuto i Audi Select :plus

Partnerami samochodyużywane.pl są jedne z najlepszych programów aut używanych w Polsce, jak Das WeltAuto i Audi Select :plus. Dzięki nim w ofercie platformy znajduje się szeroki wybór pojazdów marek uwielbianych przez Polaków – m.in. Volkswagena, ŠKODY, Audi, SEAT-a.

Są one również dokładnie sprawdzone i „prześwietlone”, ponieważ kto jak kto, ale pracownicy Grupy Cichy-Zasada znają je najlepiej. Wszystko po to, aby zapewnić kupującemu komfort oraz pewność zakupu samochodu używanego w standardzie rodem z salonu.

Samochody używane jak nowe – w całej Polsce!

Będąc własnością Grupy Cichy-Zasada, która posiada swoje salony w różnych miastach Polski, platforma samochodyużywane.pl równieżma w swojej ofercie auta znajdujące się w całym kraju. Dzięki temu, oferowane pojazdy są zawsze pod opieką profesjonalistów, a jednocześnie każdy ma do nich dostęp i każdy znajdzie tutaj coś dla siebie – zarówno mieszkańcy Pomorza, jak i okolic Tatr mogą wybierać wśród wielu sprawdzonych ofert. Samochodyużywane.pl to pewność wyboru!

Dołącz do tysięcy klientów, którzy już wybrali dla siebie lub dla swojej firmy nowe i używane samochody dostępne na naszej platformie.